II miejsca Orlików Starszych i Młodzików w rozgrywkach ligowych.

W  niedzielę 5 listopada po raz ostatni w tym sezonie wybiegły na boisko  zespoły Młodzika oraz Orlika Starszego. Ci pierwsi udali się do Gałowa na mecz z zespołem Orlik Kaźmierz.  Teren był bardzo trudny, zespół gospodarzy postawił wysoko porzeczkę, a  rezerwowe boisko w Gałowie pozostawiało wiele do życzenia. W pierwszej połowie kilka groźnych akcji z naszej strony zakończyło się tylko jednym trafieniem- Faustyny Owoc.  Gospodarze szybko odpowiedzieli na bramkę i pierwsza połowa jak i cały mecz zakończył się wynikiem 1:1.  Zespół Młodzików ukończył ostatecznie rozgrywki na drugim miejscu. Brawa dla całej drużyny!  ,

Klasyfikacja końcowa: 1. Victoria Wysogotowo, 2. Orlik Mosina, 3. Orlik Kaźmierz, 4.Rokita Rokietnica, 5. NAP Nowy Tomyśl, 6. Orły Pniewy.

Zespół Orlika Starszego odbył ostatni turniej ligowy w Przeźmierowie. Podczas całego cyklu rozgrywek  zespół notował wzloty i upadki. Ostatecznie musieli uznać wyższość tylko jednego zespołu zajmując w rozgrywkach  wysokie drugie miejsce

Klasyfikacja końcowa: 1. Canarinhos Skórzewo, 2. Orlik Mosina, 3. UKS Lusowo, 4. FC Galacticos