II Powiatowy Turniej Przedszkoli w Piłkę Nożną

DSC_0501 (Kopiowanie)

11 czerwca 2016 odbył się II Powiatowy Turniej Przedszkoli w Piłkę Nożną
Zawody odbyły się na boisku Orlik 2012 w Mosinie. W imprezie wzięły udział przedszkola z terenu gminy Mosina i Powiatu Poznańskiego. Blisko 120 uczestników sprawiło, że tego było gwarnie i wesoło, a współzawodnictwo unosiło się w powietrzu.
Mali sportowcy wykazywali się niemałą sprawnością. Wszyscy pokazali, że towarzyszyła im ogromna wola walki, świetna kondycja, postawa fair play i spełniona chęć dobrej zabawy! Było to wydarzenie sportowe, w którym każda drużyna pokazała, że stać ją na wiele. Turniej był dla dzieci wielkim przeżyciem, a zarazem wspaniałą emocjonującą zabawą. Napięcie towarzyszące imprezie odczuwało się na trybunach. Emocje udzielały się wszystkim tym, którzy energicznie kibicowali i wspierali uczestników okrzykami i oklaskami zagrzewającymi do walki. Po zakończeniu sportowych zmagań zawodnicy wszystkich drużyn kolejno stawali na podium gdzie z rąk zaproszonych gości oraz sponsorów otrzymali nagrody, złote medale oraz puchar dla przedszkola za udział w turnieju.
Wyrazy podziękowania należą się opiekunom, nauczycielom, rodzicom, a przede wszystkim dzieciom za tak wspaniały przebieg sportowej imprezy. Kolejna już za rok.
Szczególnie serdeczne podziękowania kierowane są także w stronę przychodni Medicomplex za pomoc w organizacji oraz zabezpieczenie medyczne turnieju, Jarkowi Szynklewskiemu pracownikowi OSIR w Mosinie za profesjonalne prowadzenie imprezy, a także firmie Pozmebel, salonowi urody Beauty, Patryk Kleiber Centrum Nauki Języka Angielskiego PERFEKT – Mosina, WZPN, Gminie Mosina i OSIR Mosina oraz Państwu Madej za wparcie imprezy.

Start a Conversation