ORLIKI MŁODZE STRAT RUNDY !!!!

W sobotę 02 września orliki młodsze rozpoczęły nową rundę gdzie pierwszym przeciwnikiem był zespół z Komornik. Mecz nie układał się od początku po naszej myśli ponieważ już w 5 minucie meczu przegrywaliśmy 1-0 i całe spotkanie goniliśmy wyniki mimo że chłopacy grali jak na pierwszy raz na orliku pełno wymiarowym wytrzymywali biegowo 2 * 25 min. Gorzej było z taktyka całego zespołu ale krok po kroku a ze spotkania na spotkanie będzie coraz lepiej. Na początku drugiej połowy straciliśmy szybko dwa gole gdzie gospodarze jeszcze bardziej poczuli się pewnie i nie oddali prowadzenia do końca meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 10-8.Następny mecz już za tydzień w sobotę wyjeżdżamy na spotkanie do Stęszewa. Bramki dla nas zdobyli Kuba Klaiber (6bramek),i po jednej bramce zdobyli Tymoteusz Bączyk , Eryk Maciejewski.