Orliku Młodsze wciąż niepokonane BRAWO

W sobotnie deszczowe przed południe orliki młodsze rozegrały kolejny mecz logo z WAP II Lubon.Mimo ciężkich warunków atmosferycznych na boisku wygrywamy 8-3.Mecz zaczęliśmy nie pewnie co sie musiało zle skończyć gdzie już chyba jest to tradycja ze przegrywamy 2-0 do 10 minuty meczy gdzie potrafimy wyjść jeszcze przed przerwa na jednobramkowe prowadzenie 2-3.Caly zespol zasługuje na gratulujacje za walkę i chęć lecz było to słabsze spotkanie z naszej strony niż tydzień temu-) ale zwycięzców sie jie sądzi -) B.Bramki dla Orlika zdobyli Kuba klaiber Filip Maciołek piekne uderzenie z rzutu wolnego zaliczy Nikodem Kaczmarek i bramkę dołożl Mateusz Gorzelanczyk.Dziekuje chłopaki za mecz????⚽️⚽️⚽️⚽️ Trener Kaliszan