Rejestracja zawodnika do szkółki UKS Orlik Mosina. Ważny komunikat!!!

Rejestracja zawodnika do szkółki UKS ORLIK MOSINA na profilu www.laczynaspilka.pl

 

Drodzy Rodzice,

Klub UKS Orlik Mosina przystąpił do Programu Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich. Jest to bardzo ważny element w strategii rozwoju naszego klubu zarówno pod względem organizacyjnym jak również sportowym.

Jednym z wymogów otrzymania Certyfikatu jest zarejestrowanie wszystkich zawodników na portalu www.laczynaspilka.pl. Z uwagi na ochronę danych osobowych (RODO)  nie możemy tego zrobić za Państwa. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o samodzielne zarejestrowanie swoich dzieci. W przypadku problemów służymy pomącą i wsparciem.

Poniżej przedstawiamy  „krok po kroku” przebieg rejestracji.

INSTRUKCJA REJESTRACJI ZAWODNIKA

Całość trwa około 5-10 minut. Przed rozpoczęciem proszę o przygotowanie zdjęcia profilowego dziecka – wystarczy zdjęcie zrobione w domu jednak prosimy aby zdjęcie było zrobione w koszulce klubowej.

W przypadku problemów z rejestracją proszę o kontakt tel. 607 162 581


Czym jest Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich? 

Program Certyfikacji PZPN dla szkółek piłkarskich to innowacyjny projekt skierowany do podmiotów prowadzących szkolenie dzieci w zakresie piłki nożnej. Jego ideą jest wyznaczanie standardów pracy z młodymi zawodnikami, pomoc w ich szkoleniu oraz weryfikacja szkółek. Przyznanie oddziałowi szkółki piłkarskiej Certyfikatu na jednym z trzech poziomów (złotym, srebrnym lub brązowym) jest równoznaczne ze spełnieniem przez niego szeregu kryteriów i gwarancją odpowiedniej jakości szkolenia. Jednostki wyróżnione w ten sposób przez Polski Związek Piłki Nożnej dołączą do elitarnego grona szkółek będących dla dzieci najlepszym miejscem do rozwijania swoich piłkarskich umiejętności.

W przypadku braku rejestracji, zawodnik nie będzie brany pod uwagę przy organizacji grup szkoleniowych na sezon 2019/20 

Start a Conversation