ŻACZKI – OSTATNI TURNIEJ SEZONU !!!!!!!

LOGO NAJNOWSYPo raz ostatni w weekend 22-10-2016 spotkaliśmy się w tym roku na turnieju żaków który odbył się w Mosinie na  orliku 2012. Pierwszym rywalem naszych zawodników była drużyna  Grom Dopiewo  z którą do tej pory dwa razy wgrywaliśmy po w poprzednich turniej 0-1 i 0-4 ale tym razem przegraliśmy mecz 2-1 choć przebieg meczu nie odzwierciedlał wyniku końcowego meczu ponieważ chłopacy po przez dobre fragmenty gry stwarzali sobie  sytuacje na zdobycie co najmniej kilku bramek. Przeciwnik zdobył dwie bramki po naszych indywidualnych błędach   ale jak na gospodarza turnieju przystało przeciwnikowi daliśmy 3 punktu dla gospodarzy jedyną bramkę zdobył Tymoteusz Bączyk.Nasz zespół żaków jak pokazywały poprzednie turnieje rozkręca się z meczu na mecz. Drugim rywalem naszych małych  wojowników był rywal z WAP Luboń gdzie historia między zespołami pokazywała że z przeciwnikami z Lubonia mecz  budził wielkie emocje gdzie do tej pory remisowaliśmy dwa razy z rzędu 1-1 i ten mecz również budził emocje nie tylko u zawodników ale i u rodziców dzielnie kibicujących przy linij bocznej boiska.  Nasi zwodnicy od początku meczu chcieli wygrać to spotkanie po wpadce w pierwszym meczu ale tym razem to był najsłabszy mecz w naszym wykonaniu tego dnia ale nie można odmówić zawodnikom waleczności bo przez całe spotkanie dzielnie walczyli o 3 punkty. Ale decyzja trenera  była nie trafna w ostatnich sekundach meczu gdzie cały zespół  UKS Orlik Mosina powędrował pod bramkę przeciwnika po zwycięstwo razem z brakarzem Adrianem Bogutą i stało się , przeciwnik wyprowadził bardzo dobrą kontrę i przegrywamy w ostatnich sekundach 2-1 ten wynik trener Kaliszan bierze  na siebie za złą decyzję-) bramkę dla nas zdobył Filip Maciołek który bardzo dobrze wypracowuję sobie sytuacje podbramkowe i jeżeli by wykorzystał połowę sytuacji których miał do tej pory został by królem strzelców ligi. Ale miejmy nadzieje że w przyszłym sezonie tak się stanie-).I w końcu przechodzimy do ostatniego najciekawszego spotkanie z najlepszą drużyna ligi KS Canarinhios III Skórzewo które zasłużenie awansowało do ligi wyżej.Do spotkania przystępujemy nieco podłamani wynikami poprzednich meczy i uważam że był to najlepszy mecz tego dnia ponieważ można śmiało stwierdzić że mali wojownicy bronili się dzielnie od pierwszego gwizdka sędziego robili co mogli ale my również trzeba zaznaczy mieliśmy dogodne sytuacje do zdobycia bramki w pierwszej połowie meczu. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0-0.Od początku drugiej połowy wyszliśmy bardziej zmotywowani do gry gdzie uwierzyliśmy że ten mecz można wygrać ale niestety mecz zakończył się wynikiem 0-0 gdzie trzeba koniecznie pochwalić zawodników za nieustępliwości i walkę od pierwszej do ostatniej minuty meczu.Na wyróżnienie zasługują w tym meczu Nikodem Kaczmarek za bardzo dobrą grę na bramce, Adrian Boguta który pełnił rolę napastnika robił co mógł żeby przerwać akcję przeciwników a za cały turniej zasługuje na pochwałą Mateusz Chuchwajda za bardzo dobrą postawa w bramce.