Żaki Sezon Rozpoczęty !!!!!!!

W dzisijeszym turnieju w Poznaniu na Oś.Lecha żaki nie najlepiej rozpoczęli  przegrywając 1 mecz 3-1 WAP Luboń strzelcem jedynego gola dla nas był Ery Maciejewski.Drużyna przystąpiła do drugiego meczu nie co podłamana z UKS  Grom Dopiewo jak się okazało nie potrzebnie bo był to najlepszy mecz w naszym wykonaniu gdzie dominowaliśmy  rywala od samczego początku spotkania zdobywając szybko pierwszą bramkę  i kontrolując mecz już do samego końca i ostatecznie wygrywając  4-0 strzelcami bramki dla UKS Orlik Mosina Zostali Eryk Maciejewski , Marcel Kuhert , Filip Lipiński i Filip Maciołek Ostatni mecz z KS Canarinhos III Skórzewo nie układał się najlepiej od samego początku ponieważ już w drugiej minucie meczu po błędzie dwójki obrońców straciliśmy pierwszą bramkę  chłopaki próbowali walczyć lecz w 6 minucie spotkania po nie dokładny wznowieniu gry od bramkarza i przejęciu piłki prze zawodników Canarinhos straciliśmy drugą i do przerwy przegrywając 2-0. Po przerwie nie udało się odrobić strat i w ostateczności przegrywając  4-0.Nie można zawodnikom odmówić woli walki i zangażowania w turnieju.