Pokonujemy Lidera!!!

Wygrywamy z Widzewem!

Lider z Łodzi nie przegrał do tej pory żadnego spotkania, a my chcieliśmy się zrechabilitować za porażkę 1:5 na naszym terenie. Wyśliśmy do tego spotkania bardzo zmotywowani i odważni. Graliśmy twardo w obronie i podchodziliśmy do wysokiego presingu, co spraiwało dużo porblemów drużynie z Łodzi a na koniec mieliśmy świetnie dysponowanego w tym dniu bramkarza- Michała Wasilewskiego.

Przy stanie 2:2 awodnicy Widzewa, szukając zwycięskiego gola walili głową w mur, a my błyskawicznie kontrowaliśmy. Gdy na kilka minut przed końcem meczu trerner Widzewa zdecydował się na grę w przewadze przy wyniku 2:2, jasnym było, że podjęte ryzyko może błyskawicznie obrócić się w zabójczy cios z naszej strony. Wprowadzenie Marciniaka jako lotnego bramkarza dało Widzewowi  kontrolę na naszej połowie. I to właśnie najskuteczniejszy zawodnik 1 ligi był bardzo blisko zdobycia trzeciego gola. Gdy nasze mrówki  rozbijali jedną z ostatnich akcji naszej drużyny pod własną bramką, błyskawiczną decyzję o strzale po przejęciu piłki podjął Sergiej Chamuka. Serca kibiców Widzewa stanęły, bo futsalówka trafiła do siatki niestrzeżonej przez nikogoi na 20 sekund przed końcem objęliśmy prowadzenie!

Widzew Łódź Futsal - UKS Orlik Mosina 2:3 (1:1)

Gole: Marciniak x2 - Lebiedziński, Śmiłowski, Chamukha